Yhteystiedot

Yhteydenotto
X Sulje

Ota yhteyttä!

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Postiosoite

RKM Group Oy
Haikanvuori 1A
33960 PIRKKALA

Työtilaukset ja projektitiedustelut:
info@rkmgroup.fi

Myynti-ja ostolaskujen tiedustelut ja yhteydenottopyynnöt.:
asiakaspalvelu@rkmgroup.fi

Vahinkopäivystys 24H

Pirkanmaa, Häme
 050 403 6432
Satakunta
 040 187 4821
Pääkaupunkiseutu, Uusimaa, Päijät-Häme
 050 366 5215
Kaakkois-Suomi
 040 456 0216
Keski-Suomi
 0400 155 166

Toimipisteet

Hamina

Asiakaspalvelu / Toimisto p. 0291706300
Vahinkopäivystys 24 h / vrk 0404560216
Osoite: Sibeliuskatu 38, 49400 Hamina

Työtilaukset / työkohteiden yhteyssähköposti: info@rkmgroup.fi

Tampere

Asiakaspalvelu / Toimisto p. 0291706300
Vahinkopäivystys 24 h / vrk 0504036432
Osoite: Sammonkatu 64, 33540 Tampere

Työtilaukset / työkohteiden yhteyssähköposti: info@rkmgroup.fi

Kouvola

Asiakaspalvelu / Toimisto p. 0291706300
Vahinkopäivystys 24 h / vrk 0404560216
Osoite: Yrittäjänkatu 17, 45130 Kouvola

Työtilaukset / työkohteiden yhteyssähköposti: info@rkmgroup.fi

Kotka

Asiakaspalvelu / Toimisto p. 0291706300
Vahinkopäivystys 24 h / vrk 0404560216
Osoite: Takojantie 23, 48230 Kotka

Työtilaukset / työkohteiden yhteyssähköposti: info@rkmgroup.fi

Lahti

Asiakaspalvelu / Toimisto p. 0291706300
Vahinkopäivystys 24 h / vrk 0404560216
Osoite: Teknikonkatu 4C 68, 15220 Lahti

Työtilaukset / työkohteiden yhteyssähköposti: info@rkmgroup.fi

Pääkaupunkiseutu ja Uusimaa

Asiakaspalvelu / Toimisto p. 0291706300
Vahinkopäivystys 24 h / vrk 0503665215
Osoite: Elinbackanpolku 1, 01740 Vantaa

Työtilaukset / työkohteiden yhteyssähköposti: info@rkmgroup.fi

Hämeenlinna

Asiakaspalvelu / Toimisto p. 0291706300
Vahinkopäivystys 24 h / vrk 0504036432
Osoite: Parolantie 104, 13120 Hämeenlinna

Työtilaukset / työkohteiden yhteyssähköposti: info@rkmgroup.fi

Pirkkala

Asiakaspalvelu / Toimisto p. 0291706300
Vahinkopäivystys 24 h / vrk 0504036432
Osoite: Haikanvuori 1A, 33960 Pirkkala

Työtilaukset / työkohteiden yhteyssähköposti: info@rkmgroup.fi

Johtoryhmä

Ismo Penttilä
ismo.penttila@rkmgroup.fi
Hallituksen puheenjohtaja
Isto Nuorkivi
isto.nuorkivi@rkmgroup.fi
Toimitusjohtaja
Merja Mäkelä
merja.makela@rkmgroup.fi
Henkilöstöpäällikkö
Daniel Mikola
daniel.mikola@rkmgroup.fi
Talousjohtaja
Valtteri Lappalainen
p. 0503288593
valtteri.lappalainen@rkmgroup.fi
Liiketoimintajohtaja
Juha Henttonen
juha.henttonen@rkmgroup.fi
Tuotantojohtaja
Teemu Lehtonen
teemu.lehtonen@rkmgroup.fi
Aluepäällikkö, Kaakkois-Suomi
Jari Tuurala
jari.tuurala@rkmgroup.fi
Aluepäällikkö, Pirkanmaa
Juho Yrjölä
juho.yrjola@rkmgroup.fi
Aluepäällikkö Pirkanmaa, Hämeenlinna, Lahti